Renzulli Academy
Dünyanın farklı ülkelerinden öğrencilere uygulanarak bilimsel alanda başarısını kanıtlayan Renzulli Öğrenme Sistemi şimdi Bilfen’le Türkiye’de!
Renzulli Öğrenme Sistemi Connecticut Üniversitesi Dr. Joseph Renzulli ve Dr. Sally Reis’ın 40 yılın üzerinde yaptıkları bir çalışmaya dayanır. Onların öncülük yaptığı araştırma öğrencilerde yetenek tanıma, yetenek ve yaratıcılık geliştirme, aynı zamanda okulun eğitimsel ve öğretimsel toplam gelişimi için müfredat stratejileri belirleme ve örgütsel modellemeler yapmaya odaklanmaktadır.
Renzulli Academy
Dünyada zekâ ve yeteneği en iyi geliştiren sistem olarak bilinen Renzulli Öğrenme Sistemi’nin amacı, öğrencilerin düşünce becerilerini ve başarılarını zirveye çıkarmaktır.
Renzulli Academy
Bir Renzulli Akademi üyesi olan Bilfen Okulları, okul çapında uyguladığı zenginleştirilmiş ve derinleştirilmiş eğitim-öğretim (Schoolwide Enrichment Model-SEM) modeli ile fark yaratmaya devam ediyor.

Gizlilik Sözleşmesi

Formdaki alanları doldurarak, Bilfen tarafından kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirme, aydınlatma metni kapsamında eğitim hizmetleriyle ilgili bana özel fırsatlar geliştirilebilmesi, hizmetlere ve ürünlere yönelik tanıtım faaliyetleri, planlama, istatistik ve müşteri memnuniyeti çalışmaları yapabilmesi için işlenmesini, iletişim çalışmalarında kullanılmasını kabul ediyorum.